Znacznik

Konferencja “Wielkopolska Kierunek Wodór” już za nami!

I Konferencja inaugurująca kampanię informacyjno-promocyjną projektu Gospodarna 2050-H2Wielkopolska już za nami! 

 

11 doświadczonych ekspertów, ponad 300 uczestników i dziesiątki argumentów, które przemawiają za ogromną siłą wodoru jako energii przyszłości.

Nie miałeś okazji uczestniczyć w Konferencji? Nic straconego, obejrzyj w całości w dowolnym momencie na naszym kanale You Tube

Jak mówił podczas Konferencji Jacek Bogusławski - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego i Przewodniczący Wielkopolskiej Platformy Wodorowej - "Wielkopolska stawia na wodór! Jesteśmy pewni, że wodór to paliwo przyszłości, a my jako wielkopolska pragniemy być liderem, który wprowadza te innowacyjne rozwiązania jako pierwsi w Polsce. Dlatego powołaliśmy Wielkopolską Platformę Wodorową, która ma na celu skupianie wszystkich przedsiębiorców, naukowców, studentów i inne osoby i podmioty, które dążą do rozwoju tej technologii w naszym województwie."

Pierwsza Konferencja, która odbyła się w formule online ze względu na obecną sytuację w kraju i na świecie, to dopiero początek projektu Gospodarna 2050-H2 Wielkopolska, w najbliższym czasie będziemy pracować nad tym, aby powszechna świadomość na temat wodoru oraz chęć rozwoju tej technologii zwiększała się nie tylko w naszym regionie, ale też w całej Polsce.

Pragniemy zaprosić do współpracy 15 przedsiębiorstw, które mają determinację razem z nami zmieniać Wielkopolskę i zmieniać świat!

Więcej szczegółów o projekcie znajdziesz tutaj O projekcie

Masz pytania? Napisz do nas tutaj Kontakt

Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide