Znacznik

Konferencja „Wielkopolska Dolina Wodorowa – Edukacja dla wodoru”

04 listopada zapraszamy na Konferencję „Wielkopolska Dolina Wodorowa – Edukacja dla wodoru”.    

Termin: 04 listopada w godz. 10:00 – 14:20 (rejestracja od godz. 09:00)

Formuła: STACJONARNY (liczba miejsc ograniczona) Lokalizacja: Siedziba Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań

Organizator: Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Zarejestruj się na spotkanie i dowiedz się, jak Wielkopolska buduje swój ekosystem wodorowy. W cyklu spotkań Wielkopolska – kierunek wodór przybliżamy tematykę związaną z gospodarką wodorową. Konferencja składać się będzie z trzech paneli tematycznych kierowanych do nauczycieli, samorządowców i przedsiębiorców, a także części ogólnej tzw. sesji plenarnej, na której zaprezentowane zostaną działania Wielkopolski, kraju oraz Europy na rzecz rozwoju gospodarki wodorowej.

Na panelach dowiesz się m.in. jakie wyzwania i możliwości rozwoju stoją przed edukacją, samorządami oraz firmami w dobie gospodarki niskoemisyjnej, w tym gospodarki wodorowej. Jak będą wyglądać neutralne klimatycznie miasta przyszłości, jak układać współpracę między biznesem a JST, czym jest Porozumienie Wodorowe i jakie będą konsekwencje realizacji pakietu FIT for 55, a także jak skutecznie uczyć nt. technologii wodorowych.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przede wszystkim: nauczycieli zaangażowanych w projekt „Szkoła Wodorowa”, samorządowców zainteresowanych lokalnym wykorzystywaniem niskoemisyjnych rozwiązań oraz przedsiębiorców, którzy postawili na rozwój biznesu opartego na gospodarce wodorowej.
Zapraszamy również entuzjastów tematyki wodorowej, odnawialnych źródeł energii i zielonej gospodarki, która staje się istotną częścią publicznej debaty w Polsce, Europie i na świecie.

AGENDA I REJESTRACJA